Kağıt

Kağıt

Lazer makinesi yüksek hassasiyeti sayesinde kağıt çeşitleri üzerinde kesme ve kazıma işlemleri yapılabilir.
Kağıt, karton, mukavva gibi çeşitlerde işlem yapılabilmektedir. Davetiye, kartvizit, tebrik kartları, paketleme malzemelerinin kesimi ve kazıması gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kağıt mukavva gibi ince yapılı malzemelerin yüksek hassasiyette işlem yapmasını sağlamak için vakum tabla kullanımı önerilmektedir. Ayrıntılı bilgi için destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kağıt

Kağıtlar inceliklerine göre kesimi ve işlemesi zor olabilen materyallerdir. Lazer kesim, markalama ve kazıma makineleri ile akla gelebilecek en karmaşık motifler ve şekiller kağıt üzerine kazınabilir, kağıt istenen formda kesilebilir.

play_circle_outline
Ahşap

Lazer makinesi ile birçok ahşap çeşidi üzerinde keme ve kazıma gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkündür.

Markalama
Kesim
Oyma
Deri

Günlük hayatta aksesuar olarak kullandığımız deri ürünler üzerine lazer ile kazıma ve kesme işlemleri yaparak farklı tasarımlar elde edilebilir.

Markalama
Kesim
Oyma
Pleksi

Gündelik hayatta birçok farklı yerde kullanılmakta olan pleksi malzemesine lazer makinesi ile kesim ve kazıma yapmak mümkündür.

Markalama
Kesim
Oyma
Cam (bardak)

Kırılgan yapısıyla kesim ve markalama işlemlerinde ekstra titizlik gerektiren cam materyalinde lazer teknolojisi kullanımı birçok açıdan avantaj sağlar.

Markalama
Kesim
Oyma
Kumaş

Ülkemizde çok yaygın olan tekstil sektörü için lazer makinesi oldukça geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Lazer kesme ve kazımı işlemine uygun birçok tekstil çeşidi mevcuttur. Keçe, polar, kot, deri gibi çeşitler üzerinde işlem yapma imkanı mümkündür.

Markalama
Kesim
Oyma
Kağıt

Lazer makinesi yüksek hassasiyeti sayesinde kağıt çeşitleri üzerinde kesme ve kazıma işlemleri yapılabilir. Kağıt, karton, mukavva gibi çeşitlerde işlem yapılabilmektedir.

Markalama
Kesim
Oyma
Eloksalli Alüminyum

Venox Teknolojileri lazer kesim, markalama ve kazıma makineleri ile alüminyum üzerinde de hassas ve detaylı kesim ve markalama işlemleri yapılmaktadır.

Markalama
Kesim
Oyma
Plastomer

Kaşe ve plastik türevi malzemelerde yüksek hassasiyetli kazıma ve kesim işlemleri.

Markalama
Marking